Virslīgas līderi «Spartaks» un FK «Ventspils» futbolisti gūst pārliecinošas uzvaras

Jūrmalas "Spartaks" ar sestdien mājās izcīnītu uzvaru 3:0 pār FK "Jelgava" saglabāja līderpozīcijas virslīgā, bet FK "Ventspils" futbolistiem viesos gūtā uzvara 5:0 pret BFC "Daugavpils" ļāva pakāpties uz otro vietu tabulā, liecina rīkotāju informācija.

"Spartaka" uzvaras pamatus pirmajā puslaikā ar gūtiem vārtiem ielika Vladislavs Kozlovs, savukārt mača otrajā pusē pārliecinošo trīs vārtu pārsvaru nodrošināja Dzmitrijs Platonovs un Jevgēņijs Kozlovs.

Turpretim Daugavpilī viesiem divu vārtu pārsvaru pirmajā puslaikā nodrošināja Alans Siņeļņikovs un Ņikita Koļesovs, bet pēc pārtraukuma uzvaru vēl jo pārliecinošāku padarīja Nikola Boranijaševičs, Ģirts Karslons un Abdulahi Alfa.

"Spartaka" rēķinā ir četrās spēlēs iekrāti deviņi punkti un viena punkta pārsvars pār tuvākajiem konkurentiem FK "Ventspils". Ventspilniekus pēc ceturtās kārtas vēl var apsteigt "Metta/LU", kas spēlēs svētdien.

Ceturtās kārtas izspēle svētdien beigsies ar divām spēlēm - Rīgā "Metta"/LU uzņems čempionus FK "Liepāja", bet Jūrmalā spēkiem mērosies abas debitantes "Riga" FC un Rīgas Futbola skola (RFS). Virslīgā šosezon startē astoņas komandas, kas līdz novembra vidum aizvadīs četru apļu turnīru.