Virslīgas līderi RFS notur uzvaru pār «Valmiera Glass/ViA» futbolistiem

Latvijas virslīgas līdervienība RFS svētdien izbraukumā ar 4:2 uzvarēja "Valmiera Glass/ViA" futbolistus un ar panākumu pret turnīra pastarīšiem nostiprinājās pirmajā vietā turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar FK "Ventspils" uzvaru pār "Spartaku")
Pirmajā puslaikā Maksims Marusičs 22.minūtē izvirzīja RFS vadībā, bet Eliveitu Ribeiru 40.minūtē viesu pārsvaru divkāršoja. Pēc Marusiča vārtu guvuma no 11 metru soda sitienu atzīmes 54.minūtē rezultāts kļuva 3:0, taču cīņas turpinājums RFS futbolistiem izvērtās sarežģītāks.

Gatis Kalniņš jau pāris minūtes vēlāk guva mājiniekiem pirmos vārtus, bet Alvis Jaunzems 71.minūtē ar patālu sitienu samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Jau kompensācijas laikā RFS uzvaru nostiprināja Arta Jaudzema iesistie vārti. Kopš 86.minūtes mājinieki spēlēja mazākumā, jo par otro brīdinājumu noraidīja Kristeru Lūsiņu.

"Spartaka" - FK "Ventspils" spēles apskats

Dienas otrā spēlē FK "Ventspils" futbolisti izbraukumā Slokā ar 2:1 uzveica pašreizējos čempionus Jūrmalas "Spartaku". Viesus 34.minūtē vadībā izvirzīja Tosins Aijeguns, savukārt Santušs Steniu 58.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu un panāca 2:0. Aijeguns 50. minūtē nopelnīja noraidījumu un jūrmalniekiem 82.minūtē vienus vārtus atguva Artēmijs Malejevs, taču izlīdzinājumu laukuma saimnieki nepanāca.