Virslīgā nezaudējušie RFS futbolisti gūst graujošu 10 vārtu uzvaru Tukumā

Pašreizējie titula īpašnieki RFS pirmdien viesos ar 10:0 pārspēja "Tukums 2000/Telms" futbolistus un virslīgas turnīrā pakāpās uz 2.vietu, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar dienas otras spēles rezultātu)
Pa diviem vārtiem guva Andrejs Iličs, Vladislavs Galkins un Emersons.

RFS jau pirmā puslaika vidū bija vadībā ar 5:0. Rezultātu atklāja Iličs, no 11 metru soda sitiena atzīmes rezultātu divkāršoja Petrs Marešs, bet Vladislavs Galkins panāca jau 3:0. Emersona precīzs sitiens un vēl viens Iliča vārtu guvums RFS 27.minūtē nodrošināja piecu vārtu pārsvaru. Līdz pārtraukumam sestos vārtus iesita Sedriks Kuadio, savukārt Galkins jau puslaika kompensācijas laikā mājinieku vārtsargu Helmutu Saulīti pārspēja septīto reizi.

Otrajā puslaikā uzvarētājiem rezultatīvi bija Emersons, Renārs Varslavāns un Ismaels Diomande.

Vēlāk pirmdien divu turnīra tabulas lejasdaļas komandu duelī Jūrmalas "Spartaks" un Salaspils "Super Nova" nospēlēja neizšķirti 0:0.

Līderpozīcijas ar uzvarām visās piecās spēlēs un 15 punktiem ieņem FK "Liepāja", bet RFS iekrājusi 11 punktus.

Virslīgā piedalās 10 komandas, kas līdz 13. novembrim izspēlēs četrus apļus.