«Villarreal» futbolisti pēdējie pievienojas Čempionu līgas izslēgšanas spēļu dalībniekiem

Spānijas futbola klubs "Villarreal" ceturtdien Bergāmo UEFA Čempionu līgas F grupas spēlē svinēja uzvaru un iekļuva izslēgšanas cīņu turnīrā, pievienojoties grupas uzvarētājai Mančestras "United".

Jau ziņots, ka F grupas spēle trešdien sniegputeņa dēļ tika pārcelta uz nākamo dienu.

Pēdējā Čempionu līgas grupu turnīra spēlē Bergāmo "Atalanta" mājās piekāpās "Villarreal" ar 2:3.

"Villarreal" panāca trīs vārtu pārsvaru, un Bergāmo "Atalanta" līdz cīņas beigām nespēja atspēlēties. Mājiniekiem tagad būs jāiztiek ar dalību "play-off" turnīrā klasi zemākajā UEFA Eiropas līgā.

Viesi 3:0 panāca ar diviem Arnauta Danjumas precīziem sitieniem trešajā un 51.minūtē, bet 42.minūtē precīzs sitiens padevās Etjēnam Kapū.

Itālijas klubs atguva divus vārtus, pateicoties Ruslana Malinovska vārtiem 71.minūtē un Duvana Zapatas "golam" deviņas minūtes vēlāk, taču panākt neizšķirtu nespēja.

Jau ziņots, ka trešdien Mančestras "United", kas jau bija nodrošinājusi vietu izslēgšanas cīņās, spēlējot ar vairākiem jaunajiem futbolistiem, mājās ar rezultātu 1:1 (0:0) nospēlēja neizšķirti pret Šveices komandu "Young Boys".

Vārtus spēles devītajā minūtē guva Meisons Grīnvuds, izvirzot mājiniekus vadībā ar 1:0, bet trīs minūtes pirms pirmā puslaika beigām neizšķirtu panāca Fabiāns Rīders.

F grupā pirmo vietu ar 11 izcīnītiem punktiem ieņēma Mančestras "United", otrajā vietā ar desmit punktiem ierindojās "Villarreal", trešajā vietā ar sešiem punktiem palika "Atalanta", bet Bernes "Young Boys" ar pieciem punktiem ieņēma pēdējo vietu grupā.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā 32 komandas ir sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūst nākamajā kārtā, trešā pārceļas uz Eiropas līgas sacensībām, bet ceturtajai Eiropas kausu sezona ir beigusies.

Šīs sezonas fināls norisināsies 28.maijā norisināsies Sanktpēterburgā, Krievijā.

2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Portugāles pilsētā Portu Londonas "Chelsea" ar 1:0 pārspēja Mančestras "City".