Beļģijas un Zviedrijas valstsvienības trešdien Nicā pirmajā puslaikā cīnījās neizšķirti 0:0 Eiropas futbola čempionāta E grupas pēdējās kārtas spēlē.

Beļģi vairāk uzbruka un tiecās izveidot bīstamas situācijas, taču labākā iespēja atklāt rezultātu bija skandināviem.

Zviedri asu situāciju pie pretinieku vārtiem izveidoja 5.minūtē - soda laukumā Markuss Bergs sita no gaisa, taču vārtos Tibo Kurtuā bumbu atvairīja.

Savukārt 24.minūtē beļģis de Buine sita pa vārtiem, kur pārliecinoši nospēlēja Andreass Isaksons.

Otrā E grupas pēdējās kārtas spēlē Lillē tiekas Itālija un Īrija.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.