Zviedrijas futbola valstsvienība vairāk centās izveidot bīstamas situācijas uzbrukumā Itālijas vārtiem, tomēr Eiropas čempionāta grupu kārtas spēles pirmajā puslaikā piektdien rezultāts Tulūzā palika nemainīgs 0:0.

Zviedru uzbrukuma līderis Zlatans Ibrahimovičs Itālijas vārtiem draudīgs bija jau 2.minūtē, taču nespēja noslēgt Kima Kalstrēma centrējumu.

Līdz puslaika vidum zviedri vēl vairākkārt paļāvās uz veiksmi centrējumos, tomēr palika tukšā. Skandināvi vairākkārt apdraudēja Itālijas izlases vārtus 18.minūtē, bet rezultāts arvien palika nemainīgs.

Pāris minūtes vēlāk par sevi uzbrukumā atgādināja arī Itālijas izlase, taču nevainojami nospēlēja gan aizsargi, gan vārtsargs Andreass Isaksons.

Zviedru cerības uz rezultatīvu uzbrukuma noslēgumu 28.minūtē izplēnēja aizmugures stāvokļa dēļ, lai gan Ibrahimoviča sitiens ar galvu arī bija garām mērķim.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.