Cīņā par vietu Eiropas čempionāta pusfinālā Vācijas un Itālijas futbola izlases sestdien Bordo pirmo puslaiku aizvadīja neizšķirti 0:0, un tikai dažas minūtes pirms pārtraukuma abām komandām radās iespējas atklāt rezultātu.

Gan vācieši, gan itālieši nesteidzās raidīt lielus spēkus uzbrukumā un darbojās visai piesardzīgi un nesteidzīgi. Abām komandām īpaši piedomājot par aizsardzību, vārtsargiem darba bija maz.

Pirmo potenciālo bīstamo situāciju izveidoja Vācijas izlase 19.minūtē, kad Matss Hummelss piespēlēja pāri pretinieku aizsardzībai, bet Mario Gomess ar izstieptu kāju tikai aizskāra bumbu un sitiens viņam neizdevās.

Bumba 27.minūtē pabija Itālijas vārtos - jau pirmajā puslaikā savainoto Sami Hediru nomainījušais Bastians Šveinšteigers trāpīgi sita ar galvu, bet pirms tam viņš soda laukumā nogāza Matiu de Skilju.

Savukārt 31.minūtē vācieši pārliecinoši nospēlēja aizsardzībā, neļaujot radīt bīstamu situāciju vārtu priekšā ar centrējumu.

Bez sarežģījumiem Itālijas vārtsargs Džanluidži Bufons tika pie bumbas arī Vācijas uzbrukumā 36.minūtē.

Labākā iespēja vāciešiem bija 42.minūtē, kad soda laukumā netraucēts bumbu saņēma Tomass Millers, taču sitiens bija pārāk neveikls, lai radītu problēmas Bufonam.

Toties nākamajā minūtē Vācijas izlasei paveicās pie saviem vārtiem, jo soda laukumā neviens itālietis negadījās pie Emanuela Džakerīni raidītās bumbas. Stefano Sturaro sitiens jau no tālākas distances pēc rikošeta jau bija garām mērķim.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.