Eiropas futbola čempionāta astotdaļfināla spēle Vācija pret Slovākiju sākās strauji. Un jau astotajā spēles minūtē Vācijā izvirzījās vadībā. Īsi pirms pirmā puslaika beigām rezultāts jau bija 2:0.

Pirmā iespēja radās vāciešiem, taču Sami Kediras sitienu vārtsargs Matušs Kozačiks pārvirzīja pāri vārtiem.

Taču jau pēc brīža Žeroms Boatengs no patālas distances raidīja bumbu Kozačika sargātajos vārtos, un veiksmīgi izvirzīja Vācijas izlasi vadībā.

11 metru soda sitiens, taču vārtsargs uzminēja Mesuta Ezila sitiena virzienu, un bumba netrāpīja vārtos.

Beidzot izdevība slovākiem doties uzbrukumā, taču šis uzbrukums ar vārtu guvumu nevainagojās.

Iespēja Ezilam, taču bumba atkal netrāpīja vārtos.

Spēlē beidzot bija jāiesaistās arī Vācijas izlases vārtsargam Manuelam Noieram, labojot aizsarga kļūdu.

Beidzot situācija, kad Noieram nācās nopietni glābt savas komandas vārtus.

Īsi pirms perioda beigām par varoni kļuva Mario Gomess, gūstot vārtus Vācijas izlases labā.

Pirmais periods noslēdzās ar pārliecinošu Vācijas izlases pārsvaru ne tikai uz tablo, bet arī uz laikuma.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzams Latvijas teritorijā.