Ar rezultātu 3:0 Eiropas futbola čempionāta astotdaļfinālā Vācijas izlase uzvarēja Slovākijas valstsvienību. Spēles gaitā vācieši dominēja, liedzot slovākiem tikt pie goda vārtiem.

Eiropas futbola čempionāta astotdaļfināla spēle Vācija pret Slovākiju arī otrajā puslaikā noritēja strauji, un bumbu pārsvarā kontrolēja Vācijas izlase, kura jau spēles pirmajā puslaikā bija guvusi divus vārtus, kamēr Slovākijas futbolisti rēķinu vēl nebija atklājuši.

Otrā puslaika sākumā slovākiem radās iespēja doties ātrā pretuzbrukumā, taču nepārspējams atkal bija Vācijas izlases vārtsargs Manuels Noiers.

Spēles 63 minūtē Vācijas izlasei izdevās jau trešo reizi pierādīt savu pārākumu – Julians Drakslers ar galvu trieca bumbu Slovākijas izlases vārtos. Rezultāts kļuva 3:0.

Iespēja slovākiem gūt vismaz vienus vārtus, taču Jana Djuricas sitiens trāpa gar vārtu stabu.

Visi slovāku centieni tikt vismaz pie goda vārtiem cieta neveiksmi. Pārliecinoši šajā spēlē uzvarēja Vācijas izlase, pierādot, ka tieši viņi ir pelnījuši spēlēt ceturtdaļfinālā.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzams Latvijas teritorijā.