Ukrainas un Ziemeļīrijas futbolisti ceturtdien Lionā Eiropas čempionāta grupas spēlē pēc pirmā puslaika cīnās neizšķirti 0:0. Spēcīgā lietū abām komandām nesekmējās uzbrukumu veidošanā, un draudu vārtiem bija maz.

Slidenajā laukumā asākas situācijas veidojās spēlētāju divcīņās, un tikai puslaika beigu daļā vairākkārt bīstami vārtiem pietuvojās Ziemeļīrijas futbolisti.

Ukraiņu vārtsargu Andriju Pjatovu 4.minūtē iesildīja Stjuarta Dalasa tāls sitiens.

Ukrainas izlase vairāk kontrolēja bumbu un vairākkārt izmēģināja tālsitienus.

Serhijs Sidorčuks 16.minūtē sita krietni virs vārtiem.

Viņš arī dažas minūtes vēlāk soda laukumā neaizsniedzās līdz centrētai bumbai.

24.minūtē slapjos laikapstākļos bīstamāks tālsitiens izdevās Jaroslavam Rakitskim, tomēr ziemeļīru vārtsargs Maikls Makgoverns nospēlēja droši.

Ziemeļīri gan apliecināja, ka var būt bīstami standartsituāciju izspēlē. Kreigs Kethārts 34.minūtē pēc stūra sitiena izlēca augstāk par visiem, bet bumbu ar galvu sita cieši blakus vārtu augšējam stūrim.

Pjatovam 42.minūtē izdevās bloķēt sitienu vārtu tuvajā stūrī.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.