Svētdienas vakara turpinājumā saldais ēdiens futbola gardēžiem – titulētajai Brazīlijas futbola izlasei Pasaules kausa izcīņas finālturnīra ievadā Rostovā pie Donas tikšanās ar Šveices valstsvienību, taču rezultāts daudzus pārsteidza - neizšķirts ar 1:1

Spēle iesākās aktīvi, bet taustoties, Brazīlijas valstsvienībai vairāk kontrolējot bumbu. Taču jau 20. minūtē pieckārtējā pasaules čempione izvirzījās vadībā, Filipem Koutinju gūstot vārtus.

Filipes Koutinju vārtu guvums izvirza Brazīliju vadībā

Pirmajā puslaikā Šveicei gūt rezultāta izlīdzinājumu neizdevās.

Šveice rezultātu izlīdzināja 50. minūtē, kad ar vārtu guvumu izcēlās Stivens Cubers, atjaunojot spēles intrigu.

Šveice izlīdzina rezultātu

Pēc rezultāta izlīdzināšanas sekoja ļoti aktīvs un ātrs futbols abu izlašu izpildījumā - abas valstsvienības vēlējās gūt uzvaru.

Neimara pēdējais mēģinājums gūt uzvaras vārtus cieš neveiksmi

Saspringta cīņa turpinājās līdz pat kompensācijas laika pēdējai sekundei, taču, par spīti Brazīlijas izlases fanu skaļajam atbalstam un komandas centieniem, titulētajai izlasei nācās samierināties ar neizšķirtu rezultātu.