Aizraujošu Eiropas futbola čempionāta spēli trešdien aizvadīja Šveices un Rumānijas izlases. Jau mača 18. minūtē Rumānijas valstsvienību vadībā izvirzīja Bogdans Stanku. Taču spēles otrajā puslaikā Šveice beidzot spēja revanšēties – savu izdevību 57. minūtē nepalaida garām Admirs Mehmedi.

Rumānija ar uzbrukumu Šveices vārtiem sāka arī otro puslaiku, taču tas nebija veiksmīgs.

Taču Admira Mehmedi uzbrukums pretinieku vārtiem beidzot beidzās ar vārtu guvumu. Neizšķirts 1:1.

Šveices izlasei vēl viena iespēja, bet Džerdana Šakiri raidītā bumba lidoja pāri vārtiem.

Rumānijas izlasei neizdevās uzbrukums Šveices vārtiem spēles 65. minūtē

Šveices izlases spēlētājs Brēls Embolo mēģināja raidīt bumbu vārtos ar sitienu ar galvu, taču bumba lidoja garām vārtiem.

Džerdanam Šakiri radās vēl viena laba iespēja, taču bumba spītīgi lidoja garām vārtiem.

Arī spēles turpinājumā Šveices centieni izaut uzvaru beidzās neveiksmīgi, un spēle noslēdzās ar neizsķirtu rezultātu 1:1.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.