Trešdien Eiropas čempionāta spēles pirmajā puslaikā slovāku futbolisti pierādīja, ka nav norakstāmi, bet var cīnīties - Vladimirs Vaiss atklāja spēles rezultātu, izvirzot Slovākiju vadībā spēlē pret Krievijas izlasi. Un brīdi pirms puslaika beigām spēja izcīnīt 2:0!

Spēles sākumā abas izlases spēlēja diezgan mierīgi, nopietnus momentus neradot. Spēles desmitajā minūtē gan beidzot parādījās iespēja Slovākijas izlasei, kas netika izmantota.

Spēles 23. minūtē beidzot lieliska iespēja radās Krievijas izlasei, taču Artjomam Dzjubam neizdevās sitiens ar galvu.

Slovāki kļūdījās, un Krievijai radās patiešām lieliska iespēja – Fjodors Smoļovs bija pat nomērķējis, taču bumba lidoja garām gar pašu vārtu stabiņu!

Spēles 32. minūtē beidzot mainījās rezultāts uz tablo – savu iespēju realizēja Vladimirs Vaiss, izvirzot slovākus vadībā ar 1:0.

Puslaika pašā noslēgumā slovākiem otrais vārtu guvums, un viens no skaistākajiem visā turnīrā. Savu iespēju izmantoja Mareks Hamšiks.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.