Svētdienas spēles Pasaules kausa izcīņa futbolā sākas ar E grupas maču Kostarika – Serbija  Samārā, kur visai aizraujošā spēlē Serbijas valstsvienība guva uzvaru ar 1:0.

Abas komandas spēli iesāka ļoti aktīvi. Pēc intensīvā sākuma gan turpinājumā bija tāda "bumbošanās", abās izlasēm netiekot pie labām iespējām gūt vārtus. Serbu uzbrukumi gan bija bīstamāki, viņi arī būtiski vairāk kontrolēja bumbu, taču lieliski aizsardzībā darbojās kostarikāņi.

Lieliska iespēja pirmā spēles nogriežņa beigās bija Sergejam Milinkovičam-Savičam, taču Kostarikas vārtu sargātājs Keilors Navass spēja tikt galā ar šo bīstamo situāciju. Līdz ar to pirmais puslaiks šajā spēlē noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Skaists moments Sergeja izpildījumā nevainagojas ar vārtu guvumu

Spēles rezultāts tika atklāts tikai 56. minūtē, kad standartsituācijā lielisks bija serbu futbolists Aleksandars Kolarovs - lai arī cik brīnišķīgs vārtsargs būtu Navass, taču šī bumba nebija tverama.

Serbija izvirzās vadībā

Pēc tam spēli aktīvāk uzsāka kostarikāņi, un serbi, sajūtoties komfortabli, spēles iniciatīvu ļāva pārņemt Kostarikas izlasei. Un tomēr dienvidamerikāņiem spēles rezultātu izlīdzināt neizdevās.