Par sarūgtinājumu lielajam šveiciešu futbola fanu pūlim, trešdien spēles Šveice - Rumānija spēles rezultātu atklāja tieši rumāņi, Bogdanam Stanku jau 18. spēles minūtē gūstot vārtus.

Lieliska iespēja izvirzīties vadībā jau spēles sākumā bija Šveices izlasei, kad  Hariss Seferovičs raidīja bumbu uz Kipriana Teterušanu sargātajiem vārtiem, taču bumba aizgāja nedaudz garām.

Spēles 16. minūtē atkal uzbrukumā devās Seferovičs, taču šajā epizodē Teterušanu izrādījās pārāks.

Spēles 18. minūtē savu iespēju nelaida garām Stanku, precīzi ieraidot bumbu vārtu apakšējā stūrī, tādējādi izvirzot Rumāniju vadībā ar 1:0.

Šveicieši mēģināja atspēlēties, taču neveiksmīgi.

Rumāņi vēlreiz mēģināja ieņemt Šveices izlases vārtus, taču šoreiz tas nevainagojās panākumiem.

Spēles 28. minūtē iespēja radās Kristianam Sapunaru dubultot vārtu skaitu, taču šoreiz bumba gāja nedaudz garām vārtiem.

Lieliska iespēja pavērās Šveices izlases spēlētājam Rikardo Rodrigesam, taču atkal jau pārāks bija rumāņu vārtsargs.

Laba izdevība Šveices izlasei spēles 38. minūtē, taču veiksme tiešām nav sabiedrotā.

Arī pirmā puslaika priekšpēdējā minūtē Šveicei neizdodas rezultatīvi pabeigt uzbrukumu.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.