Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfināla spēlē Polija - Portugāle, kas ceturtdienas vakarā risinājās Marseļā, uzvarētāju neizdevās noskaidrot ne pamatlaikā, ne papildlaikā - rezultāts palika 1:1. Jakuba Blaščikovska raidīto bumbu tvēra vārtsargs Rui Patrisiu, un pēcspēles sitienu sērijā vadībā ar 5:3 izvirzījās Portugāle.

Pēc ātrā un interesantā futbola spēles pirmajā puslaikā, kad abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, otrais iesākās mierīgākā tempā. Uzbrukumā devās Levandovskis, taču tas nebija bīstams.

Sevi mēģināja pierādīt zvaigzne Ronaldu, taču tas nevainagojās ar vārtu guvumu.

Sedriks sita no 20 metriem, taču bumba aizlidoja garām vārtiem.

Atkal laba izdevība Polijas izlasei, taču Portugāles izlases vārtsargs Riu Patrisiu tvēra bumbu.

Bīstama situācija portugāļu izpildījumā, taču Polija izglābjas no vārtu zaudējuma.

Portugāle devās pretuzbrukumā, taču Polijas spēlētājs Artūrs Jedžejčiks, pārtverot piespēli, gandrīz ieraidīja to savos vārtos.

Brīnišķīga iespēja Ronaldu beidzot izvirzīt Portugāli vadībā, bet neizdodas.

Spēles pamatlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās. Taču arī papildlaika sākumā smaids uz Ronaldu sejas bija visai neapmierināts.

Spēle pamatlaikā ir prasījusi spēkus, tādēļ papildlaiks šķietami bija gausāks, taču uzbrukumi turpinājās.

Arkadiušam Milikam iespēja, taču pēc viņa sitiena bumba lido garām vārtiem.

Spēli uz brīdi nācās pārtraukt, jo laukumā izskrēja kāds no skatītājiem.

Polijas centieni izraut uzvaru šajā ilgajā spēlē tomēr nevainagojā panākumiem.

Uzvarētāji tika noskaidroti aizraujošā un nervus kutinošā pēcspēles sitienu sērijā, kura noslēdzās ar Portugāles uzvaru.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.