Portugāles futbola izlase trešdien Konfederācijas kausa izcīņas turnīrā ar 1:0 uzvarēja mājinieci Krievijas valstsvienību, liecina organizatoru informācija. Vienīgos vārtus šajā spēlē guva futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu.

Jau pašā spēles ievadā portugāļi parādīja, ka ir Eiropas čempiona titula cienīgi. Rezultāts tika atklāts jau astotajā minūtē – futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu meistarīgi ieraidīja bumbu Krievijas izlases vārtos.

Krištianu Ronaldu gūst vārtus

Arī pēc tam portugāļi aktīvi turpināja kontrolēt spēles gaitu, Krievijas izlasei neatstājot pārāk daudz iespēju tikt pie bumbas.

24. minūtē Ronaldu atkal devās uz Krievijas izlases vārtiem, bet tika apturēts.

Tikai pašās pirmā perioda beigās Krievijas izlasei bija iespēja apdraudēt Rui Patrisiu sargātos vārtus, taču spēles rezultātu izlīdzināt tā arī neizdevās.

Otrajā puslaikā portugāļi turpināja kontrolēt situāciju laukumā. Jau perioda piektajā minūtē portugāļiem atkal bija laba izdevība palielināt rezultāta starpību, taču Krievijas izlases vārtsargs Igors Akinfejevs tika galā ar šo situāciju.

Krievija gan ik pa brīdim mēģināja uzbrukt Portugāles izlases vārtiem, taču līdz nopietnam sitienam tā arī nonākt nevarēja

Atbildot ar pretuzbrukumu Krievijas centieniem, 62. minūtē lieliska izdevība atkal bija par “futbola karali” dēvētajam Ronaldu, taču šoreiz arī meistars kļūdījās un palaida garām iespēju palielināt vārtu starpību.

Pēc brīža atkal pretuzbrukumā devās Ronaldu, taču šoreiz viņa raidītā bumba pārlidoja pāri Akinfejeva sargātajiem vārtiem.

Bīstams Portugāles izlases pretuzbrukums

Spēles gaita izlīdzinājās un Krievija sāka parādīt Eiropas čempioniem zobus.

70. minūtē beidzot nopietni spēlē iesaistīties nācās Patrisiu, taču viņš savu komandu nepievīla. Krievija savu ofensīvu turpināja, nesekmīgi mēģinot ieņemt Portugāles vārtus.

Rui Patrisiu beidzot iesaistās spēlē

Bīstams spēles moments

74. minūtē Portugāli atkal aktīvi centās palielināt rezultāta starpību, taču atkal veiksme nebija sabiedrotā.

Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām būstams uzbrukums atkal Portugāles izlases izpildījumā, kas tomēr nevainagojās ar vārtu guvumu.

Krieviem gan radās izdevība izlīdzināt rezultātu jau kompensācijas laikā, taču pēc stūra sitiena neprecīzs bija Georgijs Džikija - viņa raidītā bumba aizlidoja virs vārtiem. Tādējādi Portugāle izcīnīja savu pirmo uzvaru Konfederāciju kausa izcīņā.

Līdz šim Portugāles kontā šajā turnīrā bija viens punkts - neizšķirts 2:2 spēlē ar Meksiku, savukārt Krievija jau bija iekrājusi trīs punktus, ar 2:0 uzvarot Jaunzēlandi.