FIFA Konfederāciju kausa izcīņas ļoti rezultatīvā pusfinālā pasaules čempione Vācijas futbola izlase ar rezultātu 4:1 uzvarēja spēcīgo Meksikas izlasi, liecina organizatoru informācija.

Jau pirmais nopietnais Vācijas izlases uzbrukums vainagojās panākumiem - sestajā minūtē vārtu guvums Leonam Goreckam.

Pirmais vārtu guvums

Pēc nepilnām divām minūtēm atkal lieliska iespēja pirmo vārtu autoram, un rezultāts uz tablo atkal mainās, atstājot Meksikas izlasi iedzinējos jau pašā spēles ievadā ar divu vārtu starpību.

Otrais vārtu guvums

19. minūtē Vācijas izlase atkal devās lieliskā uzbrukumā uz Meksikas izlases vārtiem, taču šoreiz vārtsargu apspēlēt neizdevās.

Vācijas izlasei neizdodas nopietns uzbrukums

Tomēr Meksikas izlase, kura ir atspēlēšanās meistare, negrasījās padoties.

Meksikas izlases uzbrukums

Meksikas izlase atkal uzbrūk

Neveiksmīgs uzbrukums

Tomēr pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:0 - meksikāņu centieni samazināt vārtu starpību nespēja materializēties.

Otrajā puslaikā atkal iniciatīvu pārņēma Vācijas izlase. Un 59. sēles minūtē Timo Verners precīzi raidīja bumbu vārtos, neastājot meksikāņiem vairs cerības uz uzvaru.

Trešais vārtu guvums

Par spīti rezultātiem labs, skaists un baudāms futbols turpinājās abu izlašu izpildījumā.

Vārtu pārliktnis glābj Vācijas izlasi no vārtu zaudējuma

Līdz beidzot Meksikai izdevās gūt goda vārtus. Pašās pamatlaika beigās ar vārtu guvumu izcēlās Marko Fabians.

Marko Fabians gūst vienīgos vārtus Meksikas izlases labā

Taču ar to rezultatīvā spēle nenoslēdzās - ceturtais vārtu guvums Vācijas izlases labā Aminam Junesam.

Vārtu guvums jau kompensācijas laikā

Svētdien finālspēlē par galveno godalgu cīnīsies Vācijas izlase un Čīles valstsvienība, kas pusfinālā uzveica Portugāli.