Sīksti turējās pretim Islandes futbolisti Eiropas futbola čempionāta spēlē pret Portugāles izlasi, taču spēles 31. minūtē portugāļi tomēr atklāja spēles rezultātu.

Islandes izlase gan jau pašā spēles sākotnē parādīja, ka nav peramie zēni – jau spēles trešajā minūtē Ragnars Sigurdsons pat divas reizes sita pa vārtiem, taču pirmo reizi Riu Patrisiu bumbu atsita, bet otro viņš spēja notvert.

Brīnišķīga iespēja gūt vārtus veidojās Portugāles izlasei, taču vārtsargs Hanness Halldorsons spēja nosargāt Islandes vārtu cietoksni.

Uzbrukumā devās gan Krištianu Ronaldu, gan arī Nani, bet vēl Islande vārtsargs spēja paglābt no vārtu guvuma.

Īsas, bet precīzas piespēles, kā rezultātā Portugāles spēlētājs Nani ieguva bumbu soda laukumā un droši raidīja to Hannesa Holldorsona sargātajos vārtus, mainot rezultātu uz tablo 1:0 Portugāles izlases labā.

Šajā puslaikā rezultāts uz spēles tablo nemainījās.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.