Meksikas futbolisti ar sestdien Kazaņā gūtu uzvaru 2:1 pār rīkotājvalsti Krieviju sasniedza Konfederāciju kausa pusfinālu, liedzot mājiniekiem iekļūt izslēgšanas spēlēs. Pusfinālā spēlēs arī Eiropas čempioni portugāļi, kuri grupu kārtu pabeidza ar uzvaru 4:0 pār Jaunzēlandi.

Liela daļa Krievijas fanu stadionu pameta vēl pirms spēles beigām.

Aleksandrs Samedovs atklāj rezultātu

Pirmajā puslaikā vispirms gan uzgavilēja tieši Krievijas izlases līdzjutēji - Aleksandrs Samedovs 25. minūtē atklāja rezultātu ar precīzu un ne tik spēcīgu sitienu no soda laukuma vārtu tālajā stūrī.

Nestors Arauho Meksikai panāk 1:1

Taču Meksikai pietika ar piecām minūtēm, lai Nestors Arauho pēc soda sitiena ar galvu rezultātu izlīdzinātu.

Irvings Lozano gūst Meksikai uzvaras vārtus

Savukārt Irvings Lozano otrajā puslaikā padarīja Krievijas izlases izredzes blāvākas, izmantojot mājinieku vārtsarga Igora Akinfejeva kļūdu pēc Ektora Ereras tālas piespēles uz soda laukuma robežu.

Labas iespējas pavērst cīņas gaitu savā labā bija arī Krievijai, kas meksikāņu vārtsargu Giljermo Očou pārspēja tikai vienreiz.

Jegors Smolovs krīt soda laukumā

Mača 19.minūtē nepiepildījās Krievijas cerības saņemt tiesības uz 11 metru soda sitienu pēc Jegora Smolova kritiena soda laukumā.

Krievijas futbolists Aleksandrs Jerohins nerealizē solo izrāvienu

Kad rezultāts bija 1:1, Aleksandrs Jerohins nespēja rezultatīvi noslēgt izrāvienu pret vārtiem.

Jerohins sit mazliet garām Meksikas vārtiem

Vēl viena iespēja Krievijai gāja secen, kad Jerohins raidīja bumbu gar vārtu stabu.

Meksikai neieskaita trešo vārtu guvumu.

Mājiniekiem labvēlīgs bija tiesnešu lēmums, neieskaitot meksikāņiem trešo vārtu guvumu aizmugures dēļ.

Par otro brīdinājumu noraida Žirkovu

Turklāt Krievijas izlase 68. minūtē palika mazākumā, jo par otro brīdinājumu noraidīja Juriju Žirkovu.

Luišs Reiješs neaizsniedzas līdz bumbai

Meksikai līdz trešo vārtu guvumam pietrūka pavisam nedaudz, kad soda laukumā tukšu vārtu priekšā līdz bumbai neaizsniedzās Luišs Reiješs.

Smoļņikovs no tuvas distances sit pāri Meksikas vārtiem

Lielisku iespēju panākt neizšķirtu Krievijai vārtu priekšā neizmantoja Igors Smoļņikovs.

Portugāļi Sanktpēterburgā bija ievērojami pārāki pār Jaunzēlandi, kas vienīgā pirms grupā pēdējām spēlēm jau bija šķīrusies no izredzēm tikt pusfinālā.

Pirmajā puslaikā Krištianu Ronaldu realizēja 11 metru soda sitienu un Bernardu Silva pārsvaru divkāršoja. Savukārt pēc pārtraukuma uzvarētājiem otrā puslaika beigu daļā rezultatīvi bija Andrē Silva un Nani.

Jaunzēlandes soda laukumā nogāž Danilu

Ronaldu iespēja sist no 11 metru atzīmes bija pēc pārkāpuma soda laukumā pret Danilu.

Ronaldu realizē 11 metru soda sitienu

Savu iespēju Ronaldu pārliecinoši izmantoja.

Bernardu Silva panāk Portugālei 2:0

Lieliski izspēlētu uzbrukumu no vārtu priekšas Portugālei noslēdza Bernardu Silva.

Andrē Silva gūst Portugālei trešos vārtus

Pēc sprinta pāri pus laukumam Andrē Silva pārspēja Jaunzēlandes vārtsargu Stefanu Marinoviču.

Nani nodrošina Portugālei ceturto vārtu guvumu

Teicamu individuālu tehniku jau kompensācijas laikā parādīja Nani, izkārtojot sev labu sitiena iespēju un to realizējot.

Portugāles vārtsargs glābj pēc Vuda sitiena

Iespējas bija arī Jaunzēlandei - otrā puslaika vidū tikai vārtsargs Rui Patrisiu glāba, kad Kriss Vuds noslēdza piespēli gar vārtiem.

Patrisiu vēlreiz glābj spēles beigu daļā

Arī veiksme palīdzēja Patrisiu pēdējās minūtēs nosargāt Portugāles vārtus neskartus.

Marinovičs otrajā puslaikā glābj Jaunzēlandes vārtus

Savukārt Jaunzēlandes vārtos Marinovičs rādīja brīnumus, atsitot bumbu ar krūtīm.

Otras grupas pēdējās kārtas spēlēs svētdien Vācija tiksies ar Kamerūnu, bet austrāliešu pretinieki būs čīlieši. Visas četras komandas saglabā izredzes uz pusfinālu, lai gan labākā pozīcijā ir Vācija un Čīle, kas guvušas pa četriem punktiem. Pa vienam punktam ir Kamerūnai un Austrālijai.

Konfederāciju kausa izcīņā Krievijā astoņas valstsvienības ir sadalītas divās grupās. Pa divām labākajām katras grupas komandām pēc apļa izspēles iekļūs pusfinālā.