Madrides "Real" futbolisti sestdien Apvienotajos Arābu Emirātos ar 4:1 pārspēja mājiniekus "Al Ain" Starptautiskās Futbola federācijas (FIFA) klubu Pasaules kausa finālā. Madrides "Real" kļuva par pirmo komandu, kas klubu Pasaules kausu ieguvusi četras reizes.

Spānijas karaliskais klubs iepriekš Pasaules kausu ieguva arī 2014. un 2016. un 2017.gadā.

Finālā labu iespēju atklāt rezultātu spēles sākumā neizmantoja "Al Ain", spāņu kluba aizsargiem izsitot bumbu no tukšiem vārtiem.

Luka Modričs atklāj rezultātu

Savukārt 14.minūtē ar izcilu sitienu no soda laukuma robežas rezultātu atklāja Luka Modričs, izvirzot "Real" vadībā.

Markoss Ljorente divkāršo Madrides "Real" pārsvaru

Vairāki "Real" bīstami uzbrukumi līdz pārtraukumam rezultātu neizmainīja, bet 60.minūtē Markosa Ljorentes spēcīgs tālšāviens divkāršoja favorītu pārsvaru.

Serhio Ramoss panāk 3:0

"Al Ain" aizsardzība 79.minūtē nenoturēja Serhio Ramosu, kurš pēc stūra sitiena ar galvu neatvairāmi raidīja bumbu vārtu tālajā stūrī.

"Al Ain" gūst prestiža vārtus

Uzgavilēt gan varēja arī mājinieku fani - Cukasa Siotani ar sitienu augšējā stūrī 86.minūtē guva prestiža vārtus.

Kļūme soda laukumā maksā "Al Ain" ceturto vārtu zaudējumu

Tiesa, spēles izskaņa laukuma saimniekiem izvērsās kļūmīga, jo kompensācijas laikā Jahia Naders neveiksmīgi nospēlēja soda laukumā un ievirzīja bumbu savos vārtos.

Turnīru Madrides "Real" sāka pusfinālā, kur uzveica Japānas klubu "Kashima Antlers". Turpretim "Al Ain" futbolisti turnīrā aizvadījuši jau trīs spēles, tostarp pusfinālā negaidīti pārspējot iepriekš Dienvidamerikas prestižākajā klubu turnīrā - "Libertadores" kausa izcīņā - uzvarējušo Argentīnas klubu "River Plate".

Spēlē par 3.vietu "River Plate" sestdien ar 4:0 uzveica "Kashima Antlers" futbolistus.