Iepriekšējā Eiropas futbola čempionāta finālistes Spānija un Itālija pirmdien Sendenī tiekas astotdaļfinālā, kur pirmajā puslaikā daudz aktīvāki bija itālieši un pelnīti panāca 1:0 pārsvaru. Cīņā pret pašreizējiem titula īpašniekiem Itāliju 33.minūtē vadībā izvirzīja Džordžio Kjellīni.

Edera soda sitienu atvairīja spāņu vārtsargs Davids de Hea, taču bumba palika vārtu priekšā, kur Kjellīni lieki nekavējās.

Bīstamāk uzbrukumā spēles sākumā darbojās itālieši. Edera sitiens 6.minūtē tika bloķēts un ripojošo bumbu savāca de Hea.

Savukārt Graciāno Pelle 8.minūtē sita ar galvu, bet teicami nospēlēja de Hea.

Emanuele Džakerīni minūti vēlāk sita kritienā pār sevi, un de Hea atvairīja bumbu uz vārtu stabu, tomēr epizode izrādījās velta, jo tiesnesis mirkli iepriekš konstatēja pārkāpumu Itālijas izlasē.

Pašreizējā čempionvienība Spānija pretinieku vārtus centās apdraudēt 28.minūtē, kad Andresa Injestas sitiens vārtsargam Džanluidži Bufonam lielas rūpes neradīja.

Puslaika izskaņā rezultāts varēja divkāršoties, tomēr de Hea aizsniedzās līdz Džakerīni sistajai bumbai, kas lidoja zem vārtu pārliktņa.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.