Nesalaužamu raksturu pirmdien Nicā apliecināja Islandes futbola izlase, kas pēc Eiropas čempionāta astotdaļfināla spēles neveiksmīga sākuma ātri atguvās un 18.minūtē ar 2:1 jau bija vadībā pret Angliju. Līdz puslaika beigām rezultāts vairs nemainījās.

Angļus 4.minūtē vadībā izvirzīja 11 metru soda sitienu realizējušais Veins Rūnijs, taču jau pāris minūtes vēlāk Ragnars Sigurdsons panāca izlīdzinājumu. Vadībā Islandi 18.minūtē izvirzīja Kolbeins Sigtorsons.

Mačs sākās veiksmīgi Anglijas izlasei, kas nopelnīja tiesības uz 11 metru soda sitienu, jo Islandes vārtsargs Hanness Haldorsons soda laukumā nogāza Rahimu Sterlingu. Rūnija sitiens vārtu apakšējā stūrī Haldorsonam bija netverams.

Turpretim islandieši 6.minūtē izmantoja labu sānu iemetienu, lai bumbu nogādātu vārtu priekšā Sigurdsonam, kurš panāca izlīdzinājumu.

Angļu vilšanos vēl lielāku vērsa Sigtorsons, kurš izmantoja iespēju brīvi sist pēc ieiešanas soda laukumā, un vārtsargs Džo Hārts bumbu tikai aizķēra ar roku, bet nenoturēja.

Angļi vairāk kontrolēja bumbu un bīstamu situāciju izveidoja 15.minūtē pēc stūra sitiena, kad pietrūka veiksmes gan vārtu priekšā, gan pēc Deles Alli tālsitiena bumba lidoja garām mērķim.

Pāri vārtiem 17.minūtē sita arī Harijs Keins.

Draudīgs islandiešu vārtiem 28.minūtē vēlreiz bija Keins, bet vārtsargs Haldorsons pārvirzīja bumbu pāri pārliktnim

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.