Zviedrijas un Īrijas valstsvienības pēc pirmā puslaika Sendenī pirmdien cīnās neizšķirti 0:0 Eiropas čempionāta E grupas pirmajā spēlē. Īrijas futbolisti radīja vairāk bīstamu situāciju pie pretinieku vārtiem, bet rezultāta atklāšanai mazliet pietrūka precizitātes.

Tuvu vārtu guvumam 9.minūtē bija Džefs Hendriks, tomēr viņa spēcīgo sitienu Zviedrijas vārtos pārliecinoši atvairīja Andreass Isaksons.

Abām komandām meklējot laimi uzbrukumā, Zviedrijas izlase asāku epizodi pie sāncenšu vārtiem radīja pāris minūtes vēlāk, kad bumbu izrāvienā neizdevās savaldīt Markusam Bergam.

Teicamu iespēju Īrijai 17.minūtē neizmantoja Džons O'Šī, kurš netrāpīja pa vārtu priekšā palekušos bumbu.

Īpaši bīstami bija vairāki īru tālsitieni.

Robijs Breidijs 29.minūtē spēcīgi raidīja bumbu mazliet virs vārtu pārliktņa.