Ceturtdien Pasaules kausa izcīņas futbola finālturnīra C grupā Francijas izlase ar 1:0 uzvarēja Peru valstsvienību, nodrošinot sev līderpozīcijas grupā un drošu iekļūšanu astotdaļfinālā. Zīmīgi, ka iepriekš šīs izlases nebija tikušās.

Spēle iesākās emocionāli, meistarīgi un aktīvi, abām komandām parādot vēlmi uzvarēt. Taču spēles rezutlātu izdevās atklāt vien 34. minūtē, kad vairāku meistarīgu epizožu kopums noveda pie tā, ka Kilians Mbape raidīja bumbu tukšos vārtos, izvirzot Franciju vadībā.

Francija izvirzās vadībā

Pēc vārtu guvuma Francija neatslāba un turpināja rādīt tehniski precīzu futbolu, neļaujot peruāņiem nopietni apdraudēt komandas vārtus.

Otrais puslaiks turpinājās labā tempā. Peruāņiem radās iespēja izlīdzināt rezultātu, taču Pedro Akino raidītā bumba trāpīja pa vārtu stabiņu.

Tuvojoties spēles noslēgumam, francūži sāka spēlēt aizvien lēnāk, bet ar pārliecību, ka tieši viņi būs šī svarīgā dueļa uzvarētāji. Un šo pozīciju arī noturēja līdz spēles beigām, nedodot Peru izlasei ievērības cienīgas iespējas izlīdzināt rezultātu. Līdz ar to Peru arī zaudēja pat teorētiskas iespējas iekļūt astotdaļfinālā.

Spēles spilgtākie brīži

Francija tiek uzskatīta par vienu no šī čempionāta favorītēm. Pirmajā grupas spēlē francūži ne bez grūtībām tika pie uzvaras pār Austrāliju, esot pārāki ar rezultātu 2:1. Tikmēr Peru izlase piekāpās Dānijas valstsvienībai ar 0:1.

Nākamo spēli šīs izlases aizvadīs 26. jūnijā, kad Peru Sočos tiksies ar Austrāliju, bet Francija Maskavā "Lužņiku" stadionā lūkos uzvarēt Dāniju.