Konfederācijas kausa izcīņas spēlē svētdien Maskavā, noslēdzot apakšgrupu turnīru, Čīles futbola izlase nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Austrālijas izlasi, tādējādi nodrošinot sev spēli pusfinālā pret Eiropas čempioni Portugāli, liecina organizatoru informācija.

Spēles iesākumā dominēja Čīles futbolisti, kas jau iepriekš tika uzskatīti par šī dueļa favorītiem.

Austrālijas vārtsargs izglābj komandu no vārtu zaudējuma

Labs Čīles izlases uzbrukums

Austrālijas izlases aizsardzība

Taču tas bija tikai sākums, kad Čīle radīja vairāk bīstamus momentus un apdraudēja Austrālijas izlases vārtus. 35. minūtē austrālieši parādīja, ka arī var un māk spēlēt futbolu.

Austrālijas izlases uzbrukums

Un tieši Austrālijas izlase bija tā, kas atklāja spēles rezultātu – pilnīgi negaidīts pagrieziens. Džeims Troisi izmantoja savu iespēju.

Austrālija atklāj spēles rezultātu

Pēc šāda pirmā puslaika noslēguma, kad par favorītiem uzskatītā Čīles izlase bija palikusi iedzinējos, protams, saniknoja latīņamerikāņus. Taču nopietns uzbrukums Austrālijas vārtiem bija tikai 58. minūtē.

Čīles izlases uzbrukums

Taču arī austrālieši negribēja palaist pa vējam uzvaras garšu.

Tikai 67. minūtē čīlieši spēja pierādīt, ka var gūt vārtus. Gols Martina Rodrigeza kontā.

Čīle izlīdzina rezultātu

Abas komandas turpināja cīnīties par uzvaru, lai gan jau tāpat bija skaidrs, ka Čīlei pietiek ar neizšķirtu, lai turpinātu turnīru un ierindotos vismaz apakšgrupas otrajā vietā.

Bīstams moments

Līdz ar to spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1, kas nozīmē, ka Čīle ar pieciem punktiem apakšgrupā ierindojas otrajā vietā un pusfinālā cīnīsies ar Eiropas čempioni Portugāli. Savukārt apakšgrupas līdere Vācija pusfinālā spēlēs ar Meksiku.