Eiropas futbola čempionāta pirmā ceturtdaļfināla spēles Polija - Portugāle pirmais puslaiks beidzās neizšķirti - 1:1. Spēles rezultātu atklāja Polijas izlases līderis Roberts Levandovskis, savukārt Portugāles labā vārtu guvums Renatu Sančesam.

Jau spēles otrajā minūtē vadībā bija Polija - precīzs bija Polijas izlases kapteinis Roberts Levandovskis!

Spēles 17. minūtē atkal lieliska iespēja bija Levandovskim, taču šoreiz šis uzbrukums nevainagojās ar vārtu guvumu.

Portugāļu futbola zvaigznes Krištianu Ronaldu dusmām bija savs iemesls.

Tikai 33. minūtē Portugāles izlasei izdevās izlīdzināt rezultātu - šoreiz veiksme bija Renatu Sančesa sabiedrotā.

Poļu uzbrukumi gan ar to nemitējās. Un arī portugāļi negulēja.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.