Beļģijas futbola izlases uzbrukums piektdien Lillē nodrošināja komandai ātru pārsvaru pār Velsu Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, kur pretinieki spēja cīņas gaitu līdzsvarot un pirmajā puslaikā panāca neizšķirtu 1:1. Rezultātu 13.minūtē atklāja Radža Naingolans, un labas iespējas gūt vārtus beļģiem bija arī iepriekš. Savukārt Velsai izlīdzinājumu 31.minūtē panāca Ešlijs Viljamss.

Naingolanam izdevās tāls un ļoti spēcīgs sitiens vārtu tuvajā augšējā stūrī.

Savukārt Viljamss izmantoja velsiešu stūra sitienu, lai pirmais tiktu pie bumbas vārtu priekšā un atkal līdzsvarotu abu komandu izredzes.

Trīskārša vārtu gūšanas iespēja beļģiem bija jau 7.minūtē, kad viens pēc otra pa vārtiem sita Janiks Karasko, Adens Azārs un Tomass Menjē, taču bumbu atvairīja vārtsargs Veins Henesijs, kā arī glāba aizsargs uz vārtu līnijas, vai arī sitiens tika bloķēts.

Arī pēc tūlīt sekojušā stūra sitiena beļģis Romelu Lukaku netrāpīja pa bumbu tukša vārtu stūra priekšā.

Velsieši pirmo puslīdz bīstamu situāciju pie pretinieku vārtiem izveidoja pāris minūtes vēlāk, bet Garetam Beilam precizitātes pietrūka.

Teicamu iespēju Velsai 26.minūtē nerealizēja Neils Teilors - no tuvas distances sisto bumbu tomēr spēja atvairīt vārtsargs Tibo Kurtuā.

Savukārt 33.minūtē Romelu Lukaku pēc centrējuma neaizsniedzās ar galvu līdz bumbai tukšu vārtu priekšā.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.