Eiropas un Āzijas Čempionu līgu uzvarētāju duelī Madrides "Real" trešdien ar 3:1 pārspēja Japānas klubu "Kashima Antlers" un iekļuva Starptautiskās Futbola federācijas (FIFA) klubu Pasaules kausa finālā. Trīs vārtus Apvienotajos Arābu Emirātos notiekošā turnīra pusfinālā guva velsietis Garets Beils.

Klubu Pasaules kausa pašreizējos īpašniekus Beils izvirzīja vadībā 44.minūtē, pārsvaru viņš divkāršoja 53.minūtē, bet pāris minūtes vēlāk iesita arī trešos vārtus. "Kashima Antlers" prestiža vārtu guvumu 78.minūtē nodrošināja Soma Doi.

Garets Beils atklāj rezultātu

Vairākas labas iespējas izveidoja arī "Kashima Antlers", tomēr pirmajā puslaikā pakāpeniski arvien vairāk izpaudās madridiešu pārsvars. Tuvu vārtu guvumam bija arī Toni Kross un Serhio Ramoss, līdz Beils nevainojamu saspēli noslēdza ar precīzu sitienu vārtu tālajā stūrī.

Garets Beils gūst otros vārtus

Japānas kluba izredzes izglābties pagaisa jau otrā puslaika sākumā. Beils vispirms izmantoja divas pretinieku kļūmīgas piespēles aizsardzībā un 53.minūtē veiksmīgi noslēdza izrāvienu uz vārtiem.

Garets Beils panāk 3:0

Vēl pāris minūtes vēlāk Marselu soda laukumā piespēlēja Beilam, kurš ar kreiso kāju netraucēts trieca bumbu tālajā stūrī.

Tiesnesis ieskaita Soma Doi vārtu guvumu

"Kashima Antlers" tomēr izdevās sarūgtināt "Real" vārtsargu Tibo Kurtuā, lai gan Doi vārtu guvumu tiesnesis ieskaitīja tikai pēc video noskatīšanās, jo sākotnēji fiksēja aizmuguri.

Madrides "Real" sestdien finālā Abū Dabī tiksies ar mājiniekiem "Al Ain", kas otrdien negaidīti pārspēja iepriekš Dienvidamerikas prestižākajā klubu turnīrā - "Libertadores" kausa izcīņā - uzvarējušo Argentīnas klubu "River Plate". Finālu tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Madrides "Real" turnīru sāka pusfinālā, savukārt "Kashima Antlers" iepriekšējā kārtā uzveica Meksikas "Guadalajara", kas ir Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) Čempionu līgas uzvarētāja.