Sporta studija

Dinamo Rīga sezona un nākotnes plāni

Sporta studija

Deivisa kausa spēles skaņas

Māris Verpakovskis par LFF vēlēšanām un K.Barona ielas stadionu

Verpakovskis un Gorkšs nākotnē varētu darboties futbola politikā

Bijušais Latvijas izlases spēlētājs tagad FK “Liepāja” prezidents Māris Verpakovskis ir izvirzījis savu kandidatūru Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdē. Viņš neizslēdz iespēju, ka kādu dienu kopā ar savu draugu un šobrīdējo Latvijas futbola izlases kapteini Kasparu Gorkšu, kurš vairākkārt publiski paudis savu neapmierinātību par notiekošo Latvijas futbolā, varētu veidot koalīciju lai kopā veicinātu šī sporta veida attīstību.

“Jā, mēs šogad izvirzījām divus valdes locekļa kandidātus manā un Egīla Trušeļa, kurš ir Liepājas futbola skolas vadītājs, personā,” LTV "Sporta studijai" atklāja Verpakovskis, piebilstot: “Mēs gribam piedalīties procesos aktīvāk, mēs gribam pārstāvēt Liepāju arī LFF”. Viņaprāt, lai kaut ko mainītu futbola attīstībā, nav tikai jāskatās no malas un jākritizē, bet jābūt iekšā procesos.

Pagaidām Verpakovskim vēl nav skaidrs, par kuru no iespējamiem LFF prezidenta kandidātiem atdod savu balsi.

“Neviens no kandidātiem nepārliecina,” pauda FK “Liepāja” prezidents. Taču viņš cer uz interesantu scenāriju, kas nāks futbola attīstībai par labu.

Saceltā ažiotāža ap gaidāmajām LFF prezidenta vēlēšanām, kā arī plaši apspriestā jaunā futbola stadiona celtniecība mudināja Gorkšu publiski paust savu nostāju, neslēpjot kritiku. Savukārt Verpakovskis neslēpa, ka, iespējams, viņš un Gorkšs nākotnē varētu apvienoties un kopā strādāt futbola attīstībai. Tagad gan vēl nē, jo pieteikšanās LFF prezidenta amatam jau ir beigusies, un tagad jāgaida, kāds būs vēlēšanu rezultāts.

Runājot par apspriesto futbola stadiona celtniecību, Verpakovskis neslēpa, ka šāds stadions nav lietderīgs.

“Skaidrs, ka 5000 skatītāju vietu ir par maz. Skaidrs, ka sintētiskais segums nav tas, uz kā jāspēlē nacionālajai izlasei – tas būtu labs stadions kādam Rīgas klubam, kur pieņemt mājas spēles Latvijas čempionātā un spēlēt Eirokausos,” skarbs bija Verpakovskis.

Viņaprāt, daudz lietderīgāk būtu stadiona celtniecībai paredzēto naudu atdot reģioniem, kur tad varētu uzcelt vairākas halles.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti