Verpakovskis gūst vārtus un sekmē «Liepājas» futbolistu iekļūšanu Latvijas kausa ceturtdaļfinālā

Latviešu futbola uzbrucējs Māris Verpakovskis sestdien ar gūtiem vārtiem sekmēja "Liepājas" komandas iekļūšanu Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā. Astotdaļfināla cīņā "Liepāja" izbraukumā ar 4:0 pārliecinoši pieveica "Salaspili".

Pirmajā puslaikā liepājnieki guva vienus vārtus, kad 11 metru soda sitienu 16.minūtē realizēja Dmitrijs Hmizs, bet otrajā puslaikā viesi guva vēl trīs bezatbildes vārtus, izceļoties Valērijam Afanasjevam, Verpakovskim un Hmizam.

Verpakovskis ir "Liepājas" kluba prezidents, bet pēdējo reizi oficiālā mačā viņš piedalījās pērnā gada septembrī.

Tikmēr vēl vienā astotdaļfināla duelī cita Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" čempionāta futbola komanda "Metta"/"Latvijas Universitāte" ar 4:0 (1:0) izbraukumā sagrāva "Rēzekni".

Uzvarētāju rindās, piedzīvojot savu debiju pirmajā komandā, divus vārtus guva Elī Ndekre no Kotdivuāras.

Savukārt ceturtdaļfinālu sestdien sasniegusi arī "Daugavpils", kas viesu laukumā ar 2:0 (1:0) apspēlēja "Valmiera Glass"/BSS futbolistus.

Svētdien tiks aizvadīts vēl viens astotdaļfināla duelis, kurā "Alberts" uzņems "Skonto" vienību. Tikmēr 5.augustā Jūrmalas "Spartaks" izbraukumā tiksies ar Preiļu BJSS, kamēr spēļu laiki starp "Ventspili" un "Audu", kā arī pašreizējo kausa trofejas īpašnieci "Jelgavu" un "Caramba"/"Dinamo" vēl tiks publicēti.

Kā zināms, pēc izlozes pie automātiskas vietas Latvijas kausa ceturtdaļfinālā tika otrās līgas komanda "Babīte".

Šajā pavasarī par Latvijas kausa ieguvējiem trešo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē kļuva "Jelgava".