Latvijas komandu kauss badmintonā

Latvijas futbola Virslīga. FK "Liepāja" - "RFS"

Latvijas futbola Virslīga. Jūrmalas "Spartaks" - FK "Ventspils"

«Ventspils» izbraukumā uzvar «Spartaku», «Daugavpils» pārāka par «Metta»

Latvijas futbola virslīgā FK “Ventspils” ar 2:1 uzvarēja Jūrmalas “Spartaku”, savukārt FK “Daugavpils” mājas spēlē ar 4:2 parādīja pārākumu pār “Metta” futbolistiem. Tikmēr "Valmiera FC" tikai ar 2:0 uzvarēja pastarīti "Tukums 2000/TSS" vienību, liecina organizatoru informācija.

Mačā starp "Spartaku" un "Ventspili" rezultāts tika atklāts pirmā puslaika komensācijas laikā, kad vārtus guva Jevgēņijs Kozlovs, izvirzot "Ventspili" vadībā. Otrā puslaika ievadā rezultatīvais serbs Nemanja Belakovičs rezultātu izlīdzināja - "Ventspils" vārtos debitējošais nigērietis Dele Alampasu nebija glābējs šajā situācijā. Taču ventspilnieki bija apņēmības pilni šo spēli pabeigt ar trim punktiem, un 56. minūtē Kozlovs atkal izvirzīja kurzemniekus vadībā. Bet pašā mača izskaņā ventspilnieki panāca jau 3:1.

Tikmēr Daugavpilī risinājās īsta futbola drāma. Jau 15. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Namdi Činoso Ofors, bet pēc divām minūtēm Valērijs Afanasjevs panāca jau 2:0 mājinieku labā. Un vēl pēc brīža Raivis Ķiršs parūpējās par rezultātu 3:0 daugavpiliešu labā. Taču līdz pārtraukumam Raimonds Krollis spēja rezultāta starpību sadeldēt, realizējot 11 metru soda sitienu.

Otrā puslaika ievadā Ofors atkal izcēlās ar vārtu guvumu, panākot daugavpiliešiem komfortablo 4:1. bet 78. minūtē Krols atkal spēja rezultāta starpību sadeldēt.

Aizvadītajās spēlēs “Ventspils” ar 0:1 piekāpās RFS, bet 3:0 pārspēja “Tukums 2000/TSS”, bet eksāmenu pret “Valmiera FC” izturēja ar neizšķirtu 2:2.  Tikmēr “Spartaks” ar 2:1 pārspēja “Metta”, ar tādu pašu rezultātu uzvarēja “Riga FC”, bet trešajā kārtā ar 4:1 piekāpās šajā sezonā ļoti atzīstami spēlējošajai RFS vienībai.

Pirmdien vēl spēli aizvadīja "Valmiera FC" un "Tukums 2000/TSS". Negaidīti pirmais spēles puslaiks noslēdzās neizšķirti, nevienai no komandām nespējot gūt vārtus. Tikai 50. minūtē Toluvalase Arokodare vidzemniekus uzvirzīja vadībā, un tikai 83. minūtē Ēriks Punculs panāca 2:0.

“Valmieras FC” rēķinā līdz šim viens neizšķirts un divi zaudējumi, bet tukumnieki vēl pie punktiem šajā sezonā pēc trim aizvadītām kārtām nav tikuši.

Ceturtās kārtas spēles turpināsies otrdien, kad FK “Jelgava” uzņems “Riga FC”, bet līdz šim bez zaudējumiem spēlējošais RFS viesosies pie FK “Liepāja”.

Jau ziņots, ka virslīgas sezonai bija jāsākas 13. martā, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ sezona sākās tikai 15. jūnijā. Šogad virslīgā startē desmit komandas.