«Ventspils» futbolisti panāk neizšķirtu pret «Spartaku», RFS noper «Liepāju»

Latvijas futbola virslīgā sestdien FK “Ventspils” savu skatītāju priekšā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Jūrmalas “Spartaks” vienību, savukārt RFS ar 3:0 "nopēra FK "Liepāja",  liecina organizatoru informācija.

Spēle iesākās diezgan vienlīdzīgi, un pirmais puslaiks tika aizvadīts bez īpaši bīstamiem momentiem abu komandu izpildījumā. Spēles rezultātu atklāja Kirilo Drišļuks, vien spēles 66. minūtē izvirzot jūrmalniekus vadībā. 80 minūtē Jevgēņijs Kozlovs veiksmīgi izpildīja 11 metru soda sitienu, un rezultāts jau kļuva 1:1, atjaunojot spēles intrigu. Lai arī "Spartaks" centās tikt pie trim punktiem šajā spēlē, taču centieni nevainagojās panākumiem.

Tikmēr sestdien 13. kārtas spēlē RFS eksaminēja FK "Liepāja". Spēles 22. minūtē rezultātu atklāja Vitālijs Jagodinskis, izvirzīdams RFS vadībā. Tikai otrā puslaika ievadā Žigam Lipuščekam izdevās RFS pārākumu palielināt. Bet 85. minūtē Namdi Činonso Ofors trieca bumbu jau trešo reizi pretinieku vārtos.

Futbola virslīgai šogad bija jāstartē 13. martā, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ tās starts tika atlikts uz jūnija vidu. Šosezon startē 10 komandas.