Velsas futbola izlase atgriežas Pasaules kausa finālturnīrā ar neizšķirtu pret ASV. Spilgtākās epizodes

Pirmdienas vakars noslēdzās ar aizraujošu futbolu - Pasaules kausa finālturnīra B grupas spēlē neizšķirts starp Velsas un ASV izlases ar rezultātu 1:1.

Lai arī kopš pirmās minūtes laukumā dominēja ASV izlase, spēles rezultāts tika atklāts vien 36. minūtē, kad precīzs bija Timotijs Veā, izvirzot ASV vadībā.

Timotijs Veā izvirza ASV vadībā ar 1:0

82. minūtē spēle atguva intrigu - Gerets Beils nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru pats arī izpildīja, panākot 1:1.

Velsa realizē 11 metru soda sitienu

Iepriekš Velsas un ASV futbola valstsvienības aizvadījušas vien divas pārbaudes spēles, turklāt pēdējā no tām pirms diviem gadiem, kad piedzīvots neizšķirts.

Spēles spilgtākās epizodes

ASV futbola izlase, kas FIFA rangā ierindojas 16. vietā, finālturnīram kvalificējusies 11. reizi. Vislabākais sasniegums bijis tālajā 1930. gadā, kad komanda spēja izcīnīt bronzas godalgu.

Velsas izlasei šī ir otrā iespēja parādīt sevi finālturnīrā – iepriekš tas notika tālajā 1958. gadā, kad komanda aizcīnījās līdz ceturtdaļfinālam. FIFA rangā Velsa ir 19. pozīcijā.

Uz Pasaules kausu pretendē 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā ir sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlēs apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļūs izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.