Vārtsarga Māliņa komanda Borisovas BATE sasniedz Čempionu līgas pamatturnīru

Latvijas vārtsarga Germana Māliņa pārstāvētais Baltkrievijas klubs Borisovas BATE otrdien ar 3:0 mājās pārliecinoši pieveica Bratislavas ''Slovan'' un iekļuva Čempionu līgas pamatturnīrā, liecina organizatoru informācija. Divu spēļu summā Baltkrievijas čempioni bija pārāki ar 4:1.

Māliņš atbildes spēlē palika uz soliņa kā rezerves vārtsargs, jo BATE pamatvārtsargs ir baltkrievs Sergejs Černiks. Laukuma saimniekus pirmā puslaika beigās vadībā izvirzīja Mihails Gorodeičuks, bet, tuvojoties spēles izskaņai, uzvaru nostiprināja Sergeja Kriveca un Vitālija Rodionova ar minūtes intervālu gūtie vārti.

Iepriekš karjerā "Skonto" spēlējušais Māliņš var kļūt par sesto Latvijas futbolistu, kurš tiks laukumā Čempionu līgas pamatturnīrā.  Līdz šim tas ir izdevies Andrejam Štolceram (Maskavas "Spartak"), Igoram Stepanovam (Londonas "Arsenal"), Mārim Verpakovskim (Kijevas "Dinamo"), Jurim Laizānam un Aleksandram Cauņam (abi Maskavas CSKA).

BATE pretiniekus Čempionu līgas grupu turnīrā uzzinās ceturtdien izlozē Monako.