Vaņins aizvada lielisku spēli un palīdz «Sion» cīnīties neizšķirti pret «Liverpool»

Latvijas futbola valstsvienības vārtsargs Andris Vaņins ceturtdien UEFA Eiropas līgā aizvadīja lielisku spēli un palīdzēja Šveices komandai "Sion" izbraukumā cīnīties neizšķirti 1:1 pret Anglijas premjerlīgas klubu "Liverpool", liecina rīkotāju informācija.

"Liverpool" mača 4.minūtē izvirzījās vadībā, kad Vaņinu pārspēja angļu pussargs Adams Lalana, taču "Sion" ātri atspēlējās - 17.minūtē neizšķirtu panāca Ganas futbolists Ebenezers Asifua.

Mača otrajā puslaikā "Liverpool" uzbruka arvien vairāk, tomēr lieliski spēlēja Vaņins, kurš atvairīja vairākus pretinieku sitienus.

"Liverpool" mačā kopumā izdarīja 19 sitienus, no kuriem astoņos bumba lidoja vārtu rāmi, taču Vaņinu izdevās pārspēt tikai vienu reizi.

"Sion" izdarīja astoņus sitienus, no kuriem pieci bija vārtu rāmī.

B grupā "Sion" kļuvusi par līderi ar četriem punktiem, "Liverpool" un Francijas klubam "Bordeaux" ir pa diviem punktiem, bet Krievijas komandai Kazaņas "Rubin" ir viens punkts.

Nākamajā kārtā iekļūst grupas divas labākās komandas.

Otrā grupas spēlē ceturtdien "Rubin" savā laukumā spēlēja neizšķirti 0:0 pret "Bordeaux".

Jau ziņots, ka pirms divām nedēļām pirmajā spēļu kārtā "Sion" mājās ar 2:1 uzveica "Rubin", savukārt "Bordeaux" savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 pret "Liverpool".

UEFA Eiropas līgā "Sion" nākamo spēli aizvadīs 22.oktobrī viesos pret "Bordeaux".

"Sion" komanda nodrošināja dalību UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā pateicoties uzvarai Šveices kausa izcīņā.

Vaņins kopš 2009.gada pārstāv "Sion" komandu, bet Latvijas izlases sastāvā vārtsargs aizvadījis 64 spēles.

Nākamajā nedēļā Vaņins pievienosies Latvijas izlasei treniņnometnē, lai gatavotos 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm pret Islandi izbraukumā 9.oktobrī un pret Kazahstānu savā laukumā 13.oktobrī.