Vaņina FC «Zurich» ar neizšķirtu saglabā izredzes tikt futbola Eiropas līgas izslēgšanas kārtā

Latvijas futbola izlases pamatvārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā Šveices pēc spēka otrās līgas komanda "Zurich" ceturtdien UEFA Eiropas līgas mačā savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Spānijas vienību "Villarreal", saglabājot cerības uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

Aizvadītajā mačā rezultātu 14.minūtē atklāja viesu futbolists Bruno Soriano, bet izlīdzinājumu vien 87.minūtē panāca Roberto Rodrigess, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

Nesen "Villarreal" komandai visos turnīros bija 11 nezaudētu spēļu sērija, bet tagad tā pēdējos piecos mačos guvusi tikai vienu uzvaru. Ceturtdienas mača gaitā Spānijas vienībai bija daudzas labas iespējas nostiprināt pārsvaru, tomēr tās netika realizētas, labi spēlējot Vaņinam.

Latvijas izlases vārtsargs laukumā pavadīja visas 90 minūtes, demonstrējot ļoti pārliecinošu sniegumu.

Tikmēr "Zurich" komanda tagad nav zaudējusi jau 15 spēlēs pēc kārtas - pēdējā neveiksme 15.septembrī tika ciesta tieši pret "Villarreal".

Abas komandas spēlē L apakšgrupā, kuras vēl vienā mačā līdere Ankaras "Osmanlispor" no Turcijas pamanījās ar 1:2 viesos piekāpties Rumānijas komandai Bukarestes "Steaua". Līdz ar to šajā grupā pēc piecām kārtām "Osmanlispor" ir septiņi punkti, bet pārējās trīs vienības iekrājušas pa sešiem punktiem.

Pēdējā kārtā pēc divām nedēļām "Zurich" grūtā duelī viesosies pie ''Osmanlispor'', bet "Villarreal" uzņems "Steaua".

Apakšgrupu turnīrā komandas izspēlē divus apļus. Grupu pirmo divu vietu ieguvējas iekļūs 1/16 finālā, kur tām pievienosies UEFA Čempionu līgas apakšgrupu trešo vietu ieguvējas.

Vaņina pārstāvētā "Zurich" patlaban spēlē Šveices pēc spēka otrajā cīņā un UEFA Eiropas līgas turnīrā iekļuva, pateicoties uzvarai Šveices kausā. Nacionālajā čempionātā tā šosezon cīnās bez zaudējumiem, 15 mačos tiekot pie 12 uzvarām un trīs spēles noslēdzot neizšķirti.

Vaņins UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā spēlē otro sezonu pēc kārtas - pērn viņš citu Šveices komandu "Sion" aizveda līdz sacensību 1/16 finālam.