Latvijas čempionāts hokejā. HS "Rīga" – "Olimp/Venta 2002"

Luka Banki - pretendents uz Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera posteni

Latvijas futbola Virslīga. RFS - "Valmiera FC"

«Valmieras» futbolisti pārsteidzoši uzvar RFS

Latvijas futbola virslīgas pirmā kārta noslēdzās svētdien, “Valmieras” futbolistiem ar 3:2 uzvarot RFS vienību, liecina organizatoru informācija.

Jau pašā spēles ievadā vadībā izvirzījās rīdzinieki, Darko Lemajičam gūstot vārtus. 41. minūtē Raimonds Krollis panāca izlīdzinājumu, un pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 1:1.

51. minūtē valmieriešus vadībā izvirzīja senegālietis Džibrils Gejs, bet vēl pēc brīža pārsvaru nostiprināja Krollis, gūdams jau otros vārtus šajā spēlē. 64. minūtē Lemajičs spēja samazināt rezultāta starpību, taču šis mačs noslēdzās ar vidzemnieku uzvaru.

Virslīga startēja sestdien. “Riga FC” ar 3:0 viesos uzvarēja FK “Ventspils”, “BFC Daugavpils” mājās ar 2:1 bija pārāka pār Jūrmalas “Spartaks” vienību, savukārt FK “Liepāja” ar 4:1 sagrāva “Metta” futbolistus.

Šajā sezonā futbola virslīgā startē astoņas vienības. Dienu pirms čempionāta sākšanās Latvijas Futbola federācija anulēja licenci “Noah Jūrmala”.