Intervija ar Jāni Krautmani
Spartaks - FK Metta / LU 1:0

Latvijas futbola virslīga. RFS - Valmieras Glass VIA

«Valmieras» futbolisti pārspēj virslīgas līderi RFS

Latvijas futbola virslīgas vienība „Valmiera” trešdien izbraukumā ar 1:0 pārspēja pašreizējos turnīra tabulas līderus RFS, sagādājot kārtējo pārsteigumu šosezon. Tādējādi Rīgas klubs sesto spēli pēc kārtas nav ticis pie panākuma.

Vienīgos vārtus „Valmieras” labā guva Jānis Krautmanis.

Spēli pārliecinošāk iesāka mājinieki, kas vairākkārt bīstami apdraudēja pretinieku vārtus. Tomēr pirmā puslaika otrajā pusē pēc standartsituācijas centrējuma bumba veiksmīgi nonāca pie Krautmaņa, kurš nedomājot to trieca vārtos.

Krautmanis gūst vārtus

Līdz puslaika pārtraukumam rezultāts palika nemainīgs.

Otrajā puslaikā jau atkal pārliecinošāki bija RFS spēlētāji, taču pie vārtu guvumu viņiem atkal neizdevās tikt.

Spēles izskaņā bija manāms, ka viesi vairāk koncentrējās rezultāta noturēšanai, līdz kompensācijas laikā teicam iespēja bija RFS. Tomēr bumbu no pāris metru attāluma vārtos raidīt neizdevās.

Pēc spēles Krautmanis atzina, ka prieks par komandas panākumu. „Smagi strādājam treniņos, domāju, ka tas viss nāk atpakaļ,” teica futbolists.

Krautmaņa komentārs pēc spēles

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē šosezon RFS bija pārāki ar 2:0.

Spēles puslaika pārtraukumā Latvijas Futbola virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs atzina, ka "Valmiera" šo sezonu padarījusi interesantāku. Tāpat viņš neslēpa, ka līga ir attīstījusies un nākotnē ir paredzēts to vēl vairāk palielināt.

Intervija ar Krivuņecu

Tikmēr citā spēlē trešdien FK „Ventspils” ar 3:0 pārspēja „Daugavpili”.

Sezonas kopvērtējumā līderos pēc 13 spēlēm ir RFS, kas sakrājuši 25 punktus. Tikpat punkti ir arī „Riga FC”, kas aizvadījuši par spēli mazāk. Savukārt „Valmiera” ar 21 punktu ir trešajā vietā.