«Valmiera Glass/ViA» šokē ar sezonas pirmo panākumu pret čempioni «Spartaks»

„Valmiera Glass/ViA” futbolisti trešdien negaidīti Staicelē tika pie pirmā sezonas panākuma Latvijas futbola virslīgā, ar 2:1 uzvarot pēdējo divu gadu čempionvienību Jūrmalas „Spartaku”, liecina organizatoru informācija.

„Valmiera Glass/ViA” labā vārtus guva Elmārs Sietiņsons un Gatis Kalniņš. Tikmēr „Spartaka” labā vienīgo bumbu vārtos raidīja Artēmijs Malejevs.

Spēles rezultātu jau astotajā minūtē atklāja Malejevs, bet nepilnas 20 minūtes vēlāk Sietiņsons panāca līdzsvaru. Uzvaras vārtus otrā puslaika ievadā guva Kalniņš.

Šī spēle bija pārcelta no 17. kārtas. Šī bija trešā komandu tikšanās reize, iepriekš ar 4:2 un 3:0 uzvarot jūrmalniekiem.

Uzvaru izcīna "Liepāja/Mogo"

Dienas otrā spēlē "Liepāja/Mogo" viesos ar 1:0 uzveica RFS futbolistus.

Virslīgas līderos ar 53 punktiem 23 spēlēs ir „Riga”, bet četri punkti mazāk ir FK „Ventspils”. Par spēli mazāk aizvadījusī RFS min uz papēžiem ar 46 punktiem. „Spartaks” 23 spēlēs ticis pie 37 punktiem un ir piektā vietā. Valmieras klubs ar pieciem punktiem ir pēdējā vietā.

Latvijas futbola virslīgā piedalās astoņas komandas, kas katra izspēlēs 28 spēles.