Latvijas handbola čempionāts. "Jūrmalas Sports" - "Dobeles Tenax"

Latvijas futbola virslīga. FK "Ventspils" - "Riga FC". Kaspars Svārups

Latvijas futbola virslīga. FK "Spartaks" - FK "Metta"

«Valmiera Glass/ViA» izrauj uzvaru par «Liepāju». Spilgtākās epizodes

Latvijas futbola virslīgas sezona strauji turvojas noslēgumam, cīņas ir svarīgas, bet likme augsta - kura no komandām nākamgad ņems dalību Eirokausos. Veiksme svētdien bija "Valmiera Glass/ViA" pusē, jo viesos spēles pašā noslēgumā izdevās izraut uzvaru ar 3:2.

“Valmiera Glass/ViA” vadītājs Uldis Pūcītis pirms spēles LTV atklāja, ka komanda ļoti domā par iekļūšanu Eiroausos, tādēļ visas atlikušās četras spēles ir ļoti svarīgas komandai. "Mēs ejam uz visu banku visās spēlēs,” atzina Pūcītis, norādīdams, ka komanda atdos 110%.

Intervija ar Uldi Pūcīti

Par Eirokausiem domā arī FK “Liepāja''. Komandas pārstāvis Dāvids Jansons norādīja, ka vēl ir iespēja “aizķerties” Eirokausos, tādēļ spēle ir ļoti svarīga.

Jau 14. minūtē Amancio Fortes, leģionārs no Angolas, atklāja spēles rezultātu, izvirzot "Liepāju" vadībā.

"Liepāja" atklāj spēles rezultātu

Šāds pavērsiens valmieriešus, kuriem ļoti nepieciešami trīs punkti, neapmierināja. Tamaza Pertijas trenētā komanda meklēja izdevības, un 40. minūtē beidzot centieni rezultējās vārtu guvumā - Tovulavase Emanuels Arokodare panāca neizšķirtu.

Arokodare izlīdzina rezultātu

Otrais puslaiks iesākās vienlīdzīgi, bet tā ievadā "Liepāja" tika pie 11 metru soda sitiena, kuru veiksmīgi realizēja Jānis Ikaunieks.

Ikaunieks realizē 11 metru soda sitienu

Valmiera turpināja ofensīvu, taču tikai astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām beidzot izdevās rezultātu izlīdzināt, un gols atkal Arokodares rēķinā.

Kompensācijas laika pēdējā minūtē "Valmieras" centieni atkal vainagojās panākumiem, Žoržam Teišeiram gūstot uzvaras vārtus.

Valmierieši gūst uzvaras vārtus

Nākamsezon visdrīzāk Latvijas futbola virslīgai pievienosies “Tukums 2000/TSS” klubs, kas ir pirmās līgas līderis. Kluba galvenais treneris Jurģis Kalns norādīja, ka komanda varētu spēlēt virslīgā, taču līdzšinējā sastāvā nevarētu parādīt tādu futbolu, kā gribētos. Taču starpsezonā klubs gatavosies un plāno piesaistīt arī leģionārus, kas būtu galvastiesu pārāki par vietējiem.

Intervija ar Jurģi Kalnu

Iepriekš svētdien Latvijas futbola virslīgā aizvadīta vēl viena spēle, kurā tikās Jūrmalas "Spartaks" un FK "Metta", noslēdzot šo dueli ar neizšķirtu 2:2.

Mačā starp Jūrmalas "Spartaku" un "Mettu" rezultātu atklāja tieši līgas pastarīte, kad savu iespēju realizēja Jēkabs Lagūns. Otrajā puslaikā Nemanja Belakovičs rezultātu izlīdzināja, bet Gints Freimanis panāca jūrmalnieku pārsvaru. Taču mājinieku prieki nebija ilgi, jo 81. minūtē Matīss Zēģele izlīdzināja rezultātu, panākot 2:2.

Virslīgas līderpozīcijās ar 60 punktiem 28 spēlēs ir "Riga FC" vienība", kam ar garantētu vismaz otro vietu un 55 punktiem sakrātiem 30 cīņās seko RFS. Trešajā vietā ar 47 punktiem 30 spēlēs seko "Ventspils", bet pa 41 punktam sakrājuši Jūrmalas "Spartaks" un "Valmiera Glass/ViA". 35 punkti 29 cīņās ir ''Liepājai", septītā pozīcija un 32 punkti ir "Jelgavai", astotajā ar 29 punktiem ir "Daugavpils", bet turnīra tabulu ar 25 punktiem noslēdz "Metta".