«Valmiera Glass/ViA» futbolisti pārliecinoši uzvar «Metta» un atgriežas trešajā pozīcijā

Latvijas futbola virslīgas spēlē sestdien "Valmiera Glass/ViA" futbolisti izbraukumā pārliecinoši ar 4:1 uzvarēja FK "Metta", atgriežoties virslīgas tabulas trešajā pozīcijā, bet FK "Jelgava" ar 1:0 bija pārāka pār "Daugavpils" futbolistiem, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar FK "Jelgava" uzvaru)

Spēles rezultātu jau ceturtajā minūtē atklāja Edgars Jermolajevs, bet pēc 15 minūtēm rezultāta starpību vēl vairāk palielināja Boriss Bogdaškins. Taču ar to valmieriešu ofensīva nebeidzās - 41. minūtē gols Ērika Puncuļa rēķinā. Un pārtraukumā "Valmieras Glass/ViA" futbolisti varēja doties ar komfortablu trīs punktu pārsvaru.

Arī otrais puslaiks sākās ar valmieriešu dominanci, kas 61. minūtē vainagojās ar Alvja Jaunzemja vārtu guvumu. Tiesa gan, sasparojās arī rīdzinieki, un Raimonds Krolss samazināja rezultāta starpību.

Valmieriešu uzvara ļāva komandai virslīgas kopvērtējuma tabulā atgriezties trešajā pozīcijā.

Vēl sestdien spēli aizvadīja FK "Jelgava" un "BFC Daugavpils", kurā ar 1:0 uzvarēja zemgalieši. Vienīgos vārtus sājā spēlē guva Aivars Emsis, izceldamies spēles 72. minūtē.

Devītā kārta svētdien noslēgsies ar Jūrmalas "Spartaks" un "Riga FC" dueli un Kurzemes derbiju FK "Ventspils" pret FK "Liepāja".

''Šobrīd virslīgas līderpozīcijās ar 21 punktu ir RFS, kam ar 15 punktiem seko "FC Riga", bet "Valmiera Glass/ViA" ar 14 punktiem noslēdz trijnieku. Ceturtajā pozīcijā ar 11 punktiem ir FK "Ventspils" bet pa desmit punktiem iekrājuši FK "Jelgava" un "Daugavpils". Savukārt pa sešiem punktiem sakrājuši "Liepāja", "Spartaks" un "Metta".

Virslīgā šosezon startē deviņas komandas. Sezona noslēgsies 9. novembrī.