Telpu futbola Virslīgas ceturtdaļfināls. FK "Nikars" - TFK "Rēzekne"

LBL ceturtdaļfināls, BK "Ogre" - LU

Latvijas futbola Virslīga. "Valmiera FC" - FK "Spartaks"

«Valmiera» FC uzvar «Spartaka» futbolistus, virslīgas sezonu turpina bez zaudējumiem

Sezonā ceturto uzvaru pirmdien guva "Valmiera" FC futbolisti, kas mājās ar 2:0 uzveica Jūrmalas "Spartaku" un virslīgas turnīru arvien turpina bez zaudējumiem, liecina rīkotāju informācija.

Laukuma saimniekus teju vasarīgos laikapstākļos aizvadītajā spēlē vadībā 21.minūtē izvirzīja Ibrahims Ndiape Sovs, kurš soda laukumā ar precīzu sitienu noslēdza Valmieras komandas garāku saspēli. Savukārt 34.minūtē nenosegtais Raimonds Krollis no 10 metriem trāpīja vārtu apakšējā stūrī un divkāršoja pārsvaru.

Ar piecās spēlēs gūtiem 13 punktiem valmierieši panāca virslīgas līderus "Riga" FC.

Virslīgas sezonu sāka astoņas komandas, bet sagaidāms, ka jau nākamajā kārtā turnīrā varētu iekļauties Jūrmalas "Noah", kam dienu pirms plānotā starta atņēma licenci. "Noah" vērsās Sporta arbitrāžas tiesā, kas līdz lēmuma pieņemšanai strīdā noteica pagaidu regulējumu, kas ļaus komandai spēlēt virslīgā.