«Valmiera» FC futbolistiem uzvara pār FK «Liepāja» saglabā izredzes cīņā par titulu

Latvijas futbola čempionu titula pretendenti "Valmiera" FC sestdien Vidzemes olimpiskā centra stadionā ar 1:0 uzveica FK "Liepāja" un saglabāja izredzes virslīgā pacīnīties par pirmo vietu, liecina rīkotāju informācija.

Vārtus laukuma saimniekiem guva Aliune Ndoje otrā puslaika vidū.

Uzvaru "Valmiera" FC nodrošināja ātrs uzbrukums 64.minūtē. Alvis Jaunzems precīzi iespēlēja bumbu soda laukuma vidū, kur Ndoje vienā pieskārienā ar kāju pielika rezultatīvu punktu.

Jau mača kompensācijas laikā liepājniekiem bija iespēja panākt izlīdzinājumu, bet Valērijs Šabala ar galvu sita mazliet garām mērķim.

Valmieras komanda četras spēles pirms turnīra noslēguma atpaliek divus punktu no līderes RFS, kas sestdien savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Jūrmalas "Spartaku". RFS vadībā izvirzīja Andrejs Iličs 19.minūtē, savukārt Leonels Vamba viesiem 72.minūtē panāca izlīdzinājumu.

Liepājnieki no RFS atpaliek 11 punktus un atlikušajās divās spēlēs saglabā drīzāk tikai teorētiskas izredzes pakāpties augstāk par ieņemto 4.vietu.