«Valmiera» FC futbolisti virslīgā izcīna devīto uzvaru pēc kārtas

"Valmieras" komanda svētdien svinēja savu devīto uzvaru pēc kārtas "Optibet" Latvijas futbola virslīgas spēlēs. "Valmiera" viesos ar rezultātu 3:0 pārspēja "Metta" futbolistus un nezaudēja 12. mačā pēc kārtas.

Pirmā puslaika pirmajā pusē vienā no epizodēm mājinieki trāpīja pa vārtu stabu, bet nedaudz vēlāk 1:0 panāca valmierieši. 14.minūtē Džibrils Gejs izdarīja sitienu no nulles leņķa, bet vārtu priekšā to mērķī ievirzīja kādreizējais "Metta" futbolists Raimonds Krollis. Pēc nospēlētas pusstundas pēc stūra sitiena bumbu no vārtu līnijas prom aizsita Krollis, neļaujot mājiniekiem panākt 1:1.

Tuvojoties pirmā puslaika beigām, 41.minūtē, Gejs pirmais pie atlēkušās bumbas vārtu priekšā un panāca 2:0 "Valmieras" labā.

Otrā puslaika vidū Luka Silagadze tika kavēts pretinieku soda laukumā un 11 metru soda sitienu izpildīja Krollis, taču viņa raidījumu atvairīja Jānis Beks. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Daisukes Jokotas sitiena bumba rikošetā nonāca vārtos un valmierieši varēja gatavoties uzvaras svinībām.

Jau ziņots, ka pirms tam RFS viesu statusā ar rezultātu 1:0 pārspēja Ķekavas "Audu".

Sestdien "Riga" izbraukuma spēlē ar 4:0 pārspēja "Spartaku", "Liepāja" izbraukumā ar 4:0 pieveica "Daugavpils" komandu, bet "Tukums 2000"/"Telms" komanda savā laukumā spēlēja 1:1 ar Salaspils "Super Nova".

Turnīra tabulas galvgalī ar 32 punktiem 13 spēlēs ir "Valmiera" un RFS, bet aiz tās ar 29 punktiem 13 dueļos atrodas "Liepāja". Aiz pirmā trijnieka ir "Riga" ar 25 punktiem 13 cīņās. Piektajā vietā ar 18 punktiem 12 cīņās ir "Auda", bet aiz tās ar 15 punktiem 13 mačos ierindojas "Daugavpils". 12 punkti 14 dueļos ir "Metta", astoņus punktus 12 cīņās sakrājis "Tukums 2000"/"Telms", četrus 13 spēlēs - "Super Nova", bet divus punktus 11 mačos - Jūrmalas "Spartaks".

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas.