Latvijas rallijsprinta kausa izcīņa

Latvijas futbola Virslīga. "Valmiera FC" – FK "RFS"

«Valmiera» FC futbolisti spēlē neizšķirti ar RFS, intriga titula cīņā saglabājas. Svarīgākie mirkļi

Čempionu lauru galvenie pretendenti "Valmiera" FC svētdien virslīgas spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 ar titula pašreizējiem īpašniekiem RFS futbolistiem. Divas kārtas pirms turnīra noslēguma valmierieši saglabāja minimālu viena punkta pārsvaru pār konkurentiem "Riga" FC.

Valmieras komanda jau 15.minūtē palika mazākumā, jo noraidījumu nopelnīja Pape Fals, turklāt sev tik neveiksmīgā situācijā, ka aizsargu ātrā palīdzība nogādāja slimnīcā.

"Valmiera" FC izvirzās vadībā

Vadībā laukuma saimniekus izvirzīja Kamilo Mena 27.minūtē pēc RFS vārtsarga Pāvela Šteinbora rupjas kļūdas vārtu priekšā.

FK RFS panāk izlīdzinājumu

Viesi līdz pat mača izskaņai gandrīz nepārtraukti uzbruka un izlīdzinājumu mača kompensācijas laika sākumā panāca Alfuseinijs Džata, no tuvas distances pārspējot teicami spēli aizvadījušo mājinieku vārtsargu Rihardu Matrevicu.

Vietu tabulas galvgalī "Valmiera" FC ieņem ar 34 spēlēs gūtiem 79 punktiem. Tuvākie sekotāji "Riga" FC ir iekrājuši 78 punktus, savukārt RFS noslēdz trijnieku ar 72 punktiem, šķiroties no izredzēm noturēties čempionu tronī.

"Valmierai" turnīrā vēl atlikušas spēles viesos pret Salaspils "Super Nova" un FK "Liepāja", kas svētdien ar 4:1 pārspēja "Tukums 2000/Telms" futbolistus.

Virslīgā piedalās 10 komandas, kas līdz 13. novembrim izspēlēs četrus apļus.