Vācijas futbola izlases treneris: Pusfinālā bijām labāka komanda

Vācijas valstsvienības galvenais treneris Joahims Lēvs pēc sakāves Eiropas futbola čempionāta pusfinālā pret Franciju ceturtdien pauda pārliecību, ka viņa vadītā komanda darbojās labāk, neraugoties uz zaudējumu ar 0:2. Lēvs arī atturējās teikt, vai turpinās darbu izlasē, informēja aģentūra AFP.

"Mēs bijām labāka komanda, mēs daudz darījām [laukumā]. Labi spēlējām uzbrukumā, taču nepaveicās, ka nopelnījām 11 metru soda sitienu par spēli ar roku pirmā puslaika izskaņā," teica Lēvs. "Šis mums bija labs turnīrs. Šodien [pusfinālā] pietrūka veiksmes."

Savukārt par 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas ciklu Lēvs vēl nevēlējās runāt, sakot, ka pašlaik ir pārāk vīlies par neveiksmi spēlē pret Franciju. Zaudējums vāciešiem bijis negaidīts, tādēļ nākotni varētu apspriest komandas atceļā mājup.

Pasaules kausa īpašniece Vācijas izlase pusfinālā lielākoties kontrolēja bumbu, taču nespēja pārsvaru pārvērst vārtu guvumā, pirmo reizi kopš 1958.gada piekāpjoties Francijai augstākās raudzes turnīrā. Tiesneša rīcību 11 metru soda sitiena piešķiršanā Lēvs atturējās apspriest. Viņš komandai pārtraukumā teicis, ka negatīvisms šādā situācijā neko nedod, bet Bastianam Švainšteigeram vienkārši nepaveicās, nospēlējot ar roku.

Lēvs arī teica, ka vācieši bija pārāki laukuma vidusdaļā, bet otrajos zaudētajos vārtos spēlētājiem bija jāspēj dabūt bumbu prom no vārtu priekšas.

Atšķirībā no neveiksmēm pusfinālā 2012.gada Eiropas čempionātā pret Itāliju un 2010.gada Pasaules kausa izcīņā pret Spāniju, vāciešus šoreiz neuzvarēja labāka komanda, uzsvēra Lēvs.

Eiropas čempioni kļūs zināmi svētdien Francijas un Portugāles spēlē. Finālmaču tiešraidē varēs redzēt LTV7.