Vācijas un Čīles futbola izlases Konfederāciju kausa izcīņas grupas spēlē ceturtdien Kazaņā cīnījās neizšķirti 1:1 un vairoja izredzes tikt pusfinālā. Aizrautīgāks izvērtās pirmais puslaiks, bet pēc pārtraukuma asu situāciju skaits krasi saruka.

Fiziski iespaidīgākajai Čīles izlasei izdevās labāks mača sākums un komanda ātri izvirzījās vadībā. Vācijas valstsvienība ilgāk iejutās spēlē, līdz pamazām līdzsvaroja spēku samēru un vēl līdz puslaika beigām atjaunoja neizšķirtu. Otrajā puslaikā abas komandas spēlēja arvien piesardzīgāk, vairāk domājot, kā nezaudēt.

Līdz pirmajiem vārtiem spēlē ilgi nebija jāgaida -  pēc Vācijas izlases kļūdas pie sava soda laukuma 6.minūtē pret vārtiem izrāvās Aleksiss Sančess un precīzi trāpīja tuvajā apakšējā stūrī.

Aleksiss Sančess izvirza Čīli vadībā

Vēl līdz puslaika vidum čīlieši bija tuvu pārsvara divkāršošanai, tomēr pēc Eduardo Vargasa tāla un spēcīga sitiena bumba trāpīja pa pārliktni un atsitās laukumā tuvu vārtu līnijai.

Eduardo Vargasa tālsitiens

Teicami izspēlēts uzbrukums ļāva Vācijai 41. minūtē panākt neizšķirtu, kad Larss Štindls no tuvas distances noslēdza Jonasa Hektora piespēli gar vārtiem.

Larss Štindls panāk neizšķirtu 1:1

Grupas pēdējās kārtas spēlēs svētdien Vācija tiksies ar Kamerūnu, bet austrāliešu pretinieki būs čīlieši. Visas četras komandas saglabā izredzes uz pusfinālu, lai gan labākā pozīcijā ir Vācija un Čīle, kas guvušas pa četriem punktiem. Pa vienam punktam ir Kamerūnai un Austrālijai.

Konfederāciju kausa izcīņā Krievijā astoņas valstsvienības ir sadalītas divās grupās. Pa divām labākajām katras grupas komandām pēc apļa izspēles iekļūs pusfinālā.