Uldriķa divi vārtu guvumi neglābj Šveices FC «Sion» no zaudējuma

Latvijas futbolists Roberts Uldriķis, kurš nesen pievienojās Šveices klubam “Sion”, svētdien atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem Šveices Superlīgas spēlē, taču tas neglāba klubu no zaudējuma spēlē pret FC “Basel”, liecina organizatoru informācija.

Albiana Ajeti vārtu guvums jau pašā spēles ievadā izvirzīja Bāzeles klubu vadībā, un vēl pēc brīža jau bija divu vārtu pārsvars. Taču spēles 40. minūtē Roberts Udriķis atzīmējās ar vārtu guvumu, gūdams pirmos vārtus, kopš spēlē Šveices komandā.

Vēl pēc brīža – spēles 56. minūtē Uldriķis spēja rezultātu izlīdzināt.

Taču Andrē Luiss Neicke spēles 71. minūtē raidīja bumbu savos vārtos. Līdz ar to Uldriķa pārstāvētajam klubam zaudējums ar rezultātu 2:3 Bāzeles klubam.

Šo sezonu Uldriķis iesāka Latvijas futbola virslīgas klubā RFS, taču 17. jūlijā tika oficiāli apstiprināta viņa pievienošanās Šveices klubam FC "Sion".