Uldriķa divi vārti līderiem RFS futbolistiem nodrošina uzvaru pret FK «Ventspils»

RFS futbolisti piektdien Rīgā ar 3:1 uzveica FK "Ventspils" Latvijas futbola virslīgas spēlē, liecina rīkotāju informācija. Divus vārtus uzvarētājiem guva otrajā puslaikā uz maiņu laukumā iznākušais Roberts Uldriķis.

Rezultātu Uldriķis atklāja 63.minūtē pēc stūra sitiena, bet septiņas minūtes vēlāk ar galvu iesita arī otros vārtus. Lai gan Steniu duš Santušs 75.minūtē rezultāta starpību samazināja, Artis Jaudzems astoņas minūtes vēlāk pēc Uldriķa piespēles atjaunoja divu vārtu starpību.

Kārtas turpinājumā sestdien "Valmiera Glass/ViA" uzņems "Riga" FC futbolistus, savukārt "Liepāja/Mogo" būs laukuma saimnieki pret Jūrmalas "Spartaku". FK "Jelgava" svētdien uzņems "Metta/LU" vienību.

RFS arvien ir līderi 13 spēlēs gūtiem 34 punktiem, turpretim FK "Ventspils" ieņem 4.vietu ar 22 punktiem.

KONTEKSTS: Astoņas komandas virslīgā izspēlēs četrus apļus, tādējādi katra komanda ar ikvienu pretinieku pa divām reizēm tiksies gan mājās, gan viesos.